پرداخت آسوده با درگاه آنلاین بانک ها

>پرداخت آسوده با درگاه آنلاین بانک ها
پرداخت آسوده با درگاه آنلاین بانک ها ۱۳۹۲-۱-۱۴ ۲۰:۴۴:۵۰ +۰۴:۳۰چگونه با درگاه آنلاین، پرداخت با خیال آسوده داشته باشید؟

 کاربران گرامی؛ برای پرداخت آنلاین از طریق درگاههای آنلاین پرداخت، برخی کاربران نگرانی هایی دارند که اگر مطلب زیر را بخوانید پس از آن با خیال آسوده و بدون هیچ نگرانی میتوانید پرداخت آنلاین انجام دهید:
 
وقتی شما روی پرداخت آنلاین کلیک می کنید، وارد صفحه ای میگردید که در آنجا بایستی مبلغی را که میخواهید واریز کنید وارد نموده و سپس کلید پرداخت را بزنید. بعد از این شما وارد سایت بانک ملت میشوید، دقت کنید که در این مرحله دیگر در سایت ما نیستید و در سایت بانک ملت هستید و تمامی مشخصات حساب خود را در سایت بانک ملت وارد میکنید و پس از انجام واریز وجه، مجددا به سایت ما وارد میشوید و به هیچ وجه ما و نه هیچ سایت دیگری دسترسی به اطلاعات حساب شما نخواهد داشت و شما تمامی اطلاعات حسابتان را در سایت بانک وارد می کنید.

 البته نکته مهمی که شما در هر کجا که میخواهید واریز آنلاین انجام دهید این است که وقتی وارد صفحه بانک میشوید و قبل از ورود اطلاعات حسابتان، آدرس مرورگر را چک نمایید که آدرس بانک باشد و سایتی شبیه سازی شده نباشد، بطور مثال آدرس درگاه اینترنتی بانک ملت با عبارت زیر شروع میشود:
 
bpm.shaparak.irو اگر آدرس فوق را در مرورگر خود مشاهده نمودید با خیال راحت میتوانید پرداخت خود را انجام دهید.
 
شما فقط در این صفحه باید مشخصات و رمز کارت خود را وارد نمایید و در اینصورت هیچکس قادر به دسترسی به اطلاعات حساب شما نخواهد بود.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

۲ ديدگاه‌ها

 1. نیما ۱۵ خرداد ۱۳۹۲ در ۱۲:۴۵- پاسخ دادن

  من یک اشتراک 500 تومانی خریده ام . کد رهگیری داده ولی یوزر و پسورد ندارم .چجوری دانلود کنم بدون یوزر و پسورد؟لطفا الن جواب بدهید . ممنونم

  • مدیر بخش فیلم ۱۵ خرداد ۱۳۹۲ در ۱۳:۴۴- پاسخ دادن

   کاربر عزیز؛ با سلام

   اگه شما هزینه رو پرداخت کردید بایستی کد ره گیری که به شما داده شده در فرم درخواست اکانت در آدرس زیر تکمیل نمایید تا یوزر و پسورد برایتان ارسال گردد
   http://film2.iran-rasaneh.com/?page_id=1877

   اگر مشکلی داشتید بیان کنید

نظر و دیدگاهتان را بیان کنید :

*

code

جدیدترین و جالب‌ترین اخبار و همچنین مطالب علمی و جذاب و خواندنی را در ایران رسانه بخوانید.
کلیک کنید